"EMAAR-SQUARE-MALL" İLE ETİKETLENENLER

TUBA ÜNSAL

TUBA ÜNSAL

Emaar Square Mall'da yer alan My Childhood in Summer sergisi için, Tuba'ya küçük bir arkadaşı yardımcı oluyor.

Şirin Ediger

ŞİRİN EDİGER

Şirin'le, Emaar Square Mall'da ziyaret edebileceğiniz My Childhood in Summer sergisi vesilesiyle çocukluk anıları hakkında konuştuk.

Umut Eker

UMUT EKER

Emaar Square Mall'da sergilenen My Childhood in Summer serisi için Umut'la salıncakta sallandık.

ELVİN LEVİNLER

ELVİN LEVİNLER

Emaar Square Mall'un My Childhood in Summer isimli sergisinde karşılaşacağınız Elvin'le çocukluk, yaz ve anılardan bahsettik.

PINAR SABANCI

PINAR SABANCI

Emaar Square Mall'un My Childhood in Summer isimli sergisinin konuklarından Pınar Sabancı'yla şemsiye altında güneşlendik.

Derin Mermerci

DERİN MERMERCİ

Emaar Square Mall'un yeni sergisi My Childhood in Summer'ın konuklarından Derin'le yazın şehirde kalmakla gitmek arasında bir yerlerde...

İstanbul My (neon) Love: Zeynep Tosun

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: ZEYNEP TOSUN

Zeynep Tosun ile, Emaar Square'in sahiplendiği İstanbul My (neon) Love sergisi için hazırladığı iş, İstanbul'da yaşamak ve neon üzerine...

İstanbul My (neon) Love: Koray Birand

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: KORAY BİRAND

Koray Birand, Emaar Square'in sahiplendiği İstanbul My (neon) Love sergisi için hazırladığı işi ve İstanbullu olmayı ve İstanbul'da yaşamayı anlatıyor.

İstanbul My (neon) Love: Arzu Kaprol

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: ARZU KAPROL

Arzu Kaprol, Emaar Square'in sahiplendiği İstanbul My (neon) Love sergisi için hazırladığı işi, kendi İstanbul'unu ve İstanbul'da kaybolmaktan sıkılmadığı mekanları anlatıyor.

İstanbul My (neon) Love: Didem Soydan

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: DİDEM SOYDAN

Didem Soydan ile, Emaar Square'in sahiplendiği İstanbul My (neon) Love sergisi için hazırladığı iş ve İstanbullu olmak üzerine...

İstanbul My (neon) Love: Burcu Esmersoy

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: BURCU ESMERSOY

Burcu Esmersoy ile Emaar Square'in sahiplendiği İstanbul My (neon) Love sergisi için yarattığı işin yanı sıra İstanbul'daki kaçış noktalarını, en sık uğradığı semti ve bakmaya doyamadığı manzarayı konuştuk.

İstanbul My (neon) Love: Onur Baştürk

İSTANBUL MY (NEON) LOVE: ONUR BAŞTÜRK

Onur Baştürk ile, Emaar Square Mall'un ev sahipliğini üstlendiği İstanbul My (neon) Love sergisi kapsamında yarattığı işi ve İstanbul'u konuştuk.

DAHA FAZLA