"EXHİBİTİON" İLE ETİKETLENENLER

Şükran Moral

ŞÜKRAN MORAL

Şükran Moral'ın dilinin kemiği yok; iyi ki de yok. XOXO'nun yeni sayısına yeni sergisi Espulsa ve olduğu gibi haliyle dahil oluyor.

Mehmet Sinan Kuran

MEHMET SİNAN KURAN

“Yaşam, bireyin kişisel sınırlarını belirleyip, onları geliştirme sürecidir.”

 Ali Bilge Akkaya

ALİ BİLGE AKKAYA

Kilis Projesi Sergisi’nin katılımcılarından, son kuşak çağdaş sanatçıları arasında ismini sıkça duymaya başladığımız Ali Bilge Akkaya’yla konuştuk.

Nilbar Güreş

NİLBAR GÜREŞ

Cappadox Çağdaş Sanat programı kapsamında işlerine rastlayacağınız Nilbar Güreş’le programa hazırlık sürecinden, Kapadokya’dan ve biraz da son zamanlarda neler yaptığından konuştuk.

Eva Nielsen

EVA NİELSEN

İstanbul’daki ilk kişisel sergisini Balat’ın yeni galerilerinden The Pill’de açan Eva Nielsen ile, ‘New Paintings’ isimli sergisinin hazırlıkları esnasında sohbet ettik.

Berna Tonyalı

BERNA TONYALI

21 - 24 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan Mamut Art Project özelinde hazırladığımız röportaj serisinin ilk konuğu Berna Tonyalı.

Selçuk Artut

SELÇUK ARTUT

Galeri Zilberman’da açılacak yeni sergisi “Sımsıkı” öncesinde yakaladığımız Selçuk Artut’la çalışmaları, dijital sanatların geleceği ve tanımlamalar üzerine sohbet ettik.

Halil Vurucuoğlu

HALİL VURUCUOĞLU

7 Nisan'da, Galerist’te yeni sergisi Reborn’u açmaya hazırlanan Halil Vurucuoğlu ile hazırlık sürecini ve Reborn’u konuştuk.

YOK OLMADAN

YOK OLMADAN

Sanat ve doğa ilişkisini, YOK OLMADAN sergisi üzerinden İstanbul Modern'in küratör asistanı Yasemin Ülgen ile konuştuk.

Burcu Yağcıoğlu

BURCU YAĞCIOĞLU

17 Aralık'ta Galerist'te açacağı beşinci kişisel sergisine hazırlanan Burcu Yağcıoğlu ile kök hücreler, görüntüleme, sanat pratiği ve çalışma sürecinden konuştuk.

Pemra Aksoy

PEMRA AKSOY

Şubat ayında açacağı kişisel sergisine harıl harıl çalışan Pemra Aksoy'la bir araya geldik, ve çalışmalarını bir de ondan dinledik.

Geraldine Kirrihi Barlow

GERALDİNE KİRRİHİ BARLOW

Kelimelerle ifade edilemeyenin yerine bir şey koyma ihtiyacı.

DAHA FAZLA