"İLKBAHAR-YAZ" İLE ETİKETLENENLER

Franz Ferdınand

FRANZ FERDINAND

Franz Ferdinand ile İstanbul konserlerinden hemen önce buluşmuştuk.

Amanda Levete

AMANDA LEVETE

Bir mimarlık firmasına gitseniz ve kapıda sizi karşılayan şey bir ayakkabı istifi olsa, aklınızdan neler geçer? Amanda Levete’ye sorduk.

Çoklu Özgeler Sendromu

ÇOKLU ÖZGELER SENDROMU

Söz konusu Özge'yse, tarafınızı seçmek o kadar da basit olmayabilir...

Jan Boelen

JAN BOELEN

Jan Boelen ile, küratörü olduğu 4. İstanbul Tasarım Bienali’nde eğip bükmek, etki alanını genişletmeye çalıştığı formatlar, dünya, Akdeniz ve kendisi üzerine konuştuk.

Frances Corner

FRANCES CORNER

London College of Fashion’ın başındaki isim Frances Corner’layız. Söz, üzerinden yıllar geçse de değişmeyen, değiştirilemeyen konulara geliyor. Kapanışıysa tek yumruğumuz yukarıda moda aktivizmiyle yapıyoruz.

Gül Hürgel

GÜL HÜRGEL

Tasarımların dilindeki doğallık, rahatlık ve hafiflik, tasarımcısının hayata bakışında gizli. Güneşi arkamıza alıp, yüzümüzü ona dönüyoruz.

Tuğberk Selçuk

TUĞBERK SELÇUK

Tuğberk Selçuk, neredeyse doğduğu günden bugüne üretim halinde. Bunu sanat kisvesi altında yaptığınınsa halen çok da farkında değil...

Nıgel Stanford

NIGEL STANFORD

Titreşimin elle tutulur bir hal aldığı Cymatics’le, distopik bir kıyameti sahneleyen Automatica arasındayız. İşte tam oralarda bir yerde, bize Nigel Stanford eşlik ediyor.

Sinan Güler

SİNAN GÜLER

Sinan Güler'i sahada kazanmak için izlediğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. O daha fazlası için orada ve zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak kadar da mutlu.