"İLKBAHAR-YAZ-2019" İLE ETİKETLENENLER

Erıka Lust

ERIKA LUST

Feministler için değil, herkes için porno. Erika Lust'ı iyi anlayınız ve bazı sözcüklerin tanımlarını tekrar düşünmeye açık olunuz.

A New Earth

A NEW EARTH

Some Men'in Yaz 2019 sayısında, serin bir yol hikayesi anlatmak istedik.

Sılhouettes

SILHOUETTES

Karanlık ve aydınlıklar. Bulanık ve keskinler. Bu hikayenin başrolünde silüetler var.

Kengo Kuma

KENGO KUMA

Odunpazarı Modern Müze'nin mimarlık ekibinden Kengo Kuma'yla hem OMM'u, hem de imzasını attığı tüm işlerini konuşuyoruz.

Canan Gerede

CANAN GEREDE

Siz onu nasıl tanıyorsunız bilmiyoruz ama yönetmen, senarist, yapımcı derken biz onun adının önüne yeni bir sıfat koymaya çekinmiyoruz: Motivasyonel konuşmacı.

Professıonal Tourıst

PROFESSIONAL TOURIST

Turist olduğunuz bi şehirde yabancısınızdır. Yabancı olmadığınız bir şehirde turist de olamazsınız. Üzerine biraz düşününüz. Galeride ilerleyerek...

Arıc Chen

ARIC CHEN

Design Miami, tarihinde ilk kez bir Küratöryel Direktör'e ihtiyaç duydu. Bu kişi, Aric Chen.

Melek Pulatkonak

MELEK PULATKONAK

21. yüzyılda hala kadın istihdamını konuşuyor olmak, insana 'I can't believe we're still protesting this s**t' pankartlarını hatırlatıyor. Yılmadan sözü Melek Pulatkonak'a bırakıyoruz.

Nıcolas Bourrıaud

NICOLAS BOURRIAUD

Pasifik Okyanusu, antroposen çağı, Yedinci Kıta. 16. İstanbul Bienali'nin küratörü Nicolas Bourriaud, bilinçli tutku ne demek, anlatıyor.

Okan Yalabık

OKAN YALABIK

Okan Yalabık'la ilgili bir şeyler öğrenmek için onun bir röportajını okumak yerine, birkaç röportajını okumanız tavsiye olunur.

Koral Sagular

KORAL SAGULAR

İçinde barındırdığı tüm kontrastlarla Koral Sagular'ı XOXO the Mag'in 77. sayısına konuk ediyoruz.

Hümeyra

HÜMEYRA

Hümeyra'yı birkaç sıfatla özetlemektense, ona mahsus sözcükler üretmek kulağa daha doğru gelmiyor mu? Belki röportajın sonunda kendinizkileri üretmiş olursunuz.

DAHA FAZLA